9/01/2012

30 rozdział

Z perspektywy Faith w tle
 -Faith, skup się!- krzyczała do mnie z rosyjskim akcentem pani Natasza Iwanov, moja nauczycielka baletu. Została ona ściągnięta do prestiżowej szkoły baletu w Londynie aż z Moskwy, gdyż jest jedną z najbardziej utalentowanych baletnic lat dziewięćdziesiątych. Ciężko uwierzyć, że kobieta, która ma niecały metr siedemdziesiąt i waży nie więcej niż ja, kiedyś zawodowo tańczyła. Moja nauczycielka tańca, która zawsze ubiera się na różowo, przypomina poniekąd Dolores Umbridge z Harry’ego Pottera. Jeśli ktoś oglądał filmy na podstawie książek, to wie, że nie należy ona do przyjemnych postaci. Tak samo jest z Nataszą, która co chwilę na mnie krzyczy i poprawia moje ruchy. Zmęczona kolejnym już powtórzeniem piruetów opadłam na ziemię. Zaczesałam za ucho jedno pasmo włosów, które najprawdopodobniej wypadło mi z koka i podniosłam głowę. W lustrze, które powieszone było na całą ścianę zobaczyłam, że Natasza, która ubrana była w różową garsonkę zbliża się w moim kierunku, przy tym przecząco kręcąc głową.
-Faith, Faith, Faith... Co się z tobą ostatnio dzieje? Wczoraj też tak ci źle szło- powiedziała stojąc za mną i spoglądając na moje obicie w lustrze. Złapałam do ręki swoją stopę i rozmasowując bolące już palce, odpowiedziałam:
-Po prostu nie mogę.
-Na dzisiaj koniec. Idź się przebrać i mam nadzieję, że do jutrzejszego treningu już wszystko się ułoży. Pamiętaj Faith, że grasz główną rolę w „Jeziorze Łabędzim”. Jesteś tu dopiero od kilku tygodni i nie zmarnuj takiej szansy. Chłopak nie jest tego wart- powiedziała, a ja pomyślałam o tym skąd taka ruda małpa może o tym wiedzieć. Jest przecież pięćdziesięciotrzyletnią starą babą, która żyje tylko ze swoimi trzydziestoma kotami. Naprawdę zastanawiam się, jak ona je wszystkie rozpoznaje. Wymyślenie tylu imion też musi być bardzo trudne. Nic nie mówiąc podniosłam się z podłogi i zabierając z rogu sali swoją dużą torbę ruszyłam w stronę wyjścia.
-Faith- zwróciła się do mnie nauczycielka przed moim wyjściem.
-Tak?- zapytałam odwracając się w jej stronę. Natasza miło spoglądała na mnie i z szerokim uśmiechem powiedziała:
-Nieodwzajemniona miłość jest czymś najgorszym. Jesteś młoda i jeszcze wiele rzeczy przed tobą. Jeżeli nie ten to następny. Masz wspaniały talent i nie marnuj go przez jakiegoś dupka. Sama przez coś takiego zaprzepaściłam swoją karierę. Jeden zły ruch i pyk- powiedziała strzelając palcami.- Koniec- dodała z rosyjskim akcentem, który troszeczkę mnie rozbawił. Jednak jej słowa poniekąd są prawdziwe.
-Dziękuję pani- odpowiedziałam i otworzyłam drzwi, zostawiając Nataszę samą w wielkiej sali. Skierowałam się korytarzem do szatni, w której są także prysznice. Rozebrałam się, zawieszając wcześniej na wieszaku swoje baletki i spódniczkę i weszłam pod letnią wodę. Od około dwóch tygodni mam nie tylko grupowe lekcje baletu, ale także osobne zajęcia z panią Nataszą, która wybrała mnie do zagrania głównej roli w „Jeziorze Łabędzim”. Jest to trudna postać, gdyż trzeba zagrać białego łabędzia, który jest delikatny oraz czarnego, który jest odzwierciedleniem złego charakteru. Myślę, że Franky bardzo dobrze nadawałaby się na tego drugiego łabędzia. Ale na szczęście jej tu nie ma. Przynajmniej tutaj nikt mi o niej nie przypomina. Chciałam się z nią na samym początku zaprzyjaźnić, ale ona sama mnie odepchnęła. Nie dała nam nawet szansy. Kiedy skończyłam się kąpać owinięta ręcznikiem wyjęłam ze swojej torby pudrowy podkoszulek na ramiączka, dżinsowe szorty, biały stanik oraz beżowe zniszczone conversy . Gdy ubrałam się w swoje rzeczy, związałam lekko wilgotne już włosy w koka. Przed opuszczeniem szatni spojrzałam jeszcze na godzinę w swoim telefonie. Harry miał po mnie przyjechać o godzinie piątej, jednak jak zwykle rozczarowałam się, gdyż zauważyłam wiadomość od niego. „Niestety muszę zostać dłużej w studio. Przyjdź do mnie do domu, tam się spotkamy. Kocham cię”.
-Kłamiesz- powiedziałam sobie pod nosem, czytając ostatnie dwa wyrazy, które napisał Styles. Wszyscy doskonale wiemy, że kocha Franky, która jest moim największym wrogiem. Ale czasem w życiu tak bywa, że chłopak, w którym jesteś zakochana od kilku lat, ma cię głęboko w dupie. W złym humorze opuściłam szkołę i skierowałam się od razu do domu, w którym mieszkał mój chłopak i jego przyjaciele. Na szczęście do mieszkania chłopaków z mojej uczelni idzie się zaledwie piętnaście minut. Londyn jest o wiele mniejszy niż Nowy Jork. Tam albo lepiej jest chodzić na piechotę, albo jeździć metrem. Jeśli chcesz gdzieś pojechać samochodem to musisz być przygotowany na wielogodzinne korki. Czasami tęsknie za mieszkaniem w Nowym Jorku. Ale po dłuższej rozmowie z moją mamą stwierdziłyśmy, że studiowanie w tej Londyńskiej szkole baletu pozytywnie wpłynie na moje życie. Jednak odkąd tu jestem wiele rzeczy w ogóle nie jest po mojej myśli. Zauroczenie do Harry’ego utrudnia mi skupienie się na balecie. Jeszcze ta myśl, że po kątach zdradza mnie z starszą Williams sprawia, że chce mi się wymiotować. Jeśli ją kochasz, bądź z nią, a nie wykorzystujesz mnie. Gdy doszłam do domu chłopaków, zadzwoniłam dzwonkiem mając nadzieję, że mój chłopak już zdążył wrócić. Niestety drzwi otworzył mi Zayn, który ubrany był w czarny, wkładany przez głowę sweter z motywem Nirvany. Na nogach miał dżinsowe wytarte rurki.
-O cześć Faith. Harry’ego jeszcze nie ma. Niedługo powinien się pojawić- powiedział zaspanym głosem, gładząc się jedną ręka po swoim trzydniowym zaroście. Nigdy nie widziałam by Styles miał zarost. Ciekawe jakby wtedy wyglądał…
-Wiem, napisał mi smsa. Kazał przyjść do was i poczekać na niego- odpowiedziałam, a Malik wpuścił mnie do środka. Weszłam do salonu i zauważyłam, że chłopak Franks najprawdopodobniej przed chwilą spał, gdyż na ziemi leżał fioletowy gruby koc. Usiadłam na kanapie nie daleko Zayna i co chwilę spoglądałam na telefon. Z Malikiem nigdy nie miałam jakiś wspólnych tematów do rozmów. Bo o czym mielibyśmy rozmawiać? O tym, że osoby z którymi jesteśmy nas wykorzystują? Już chyba naprawdę wolę siedzieć trzy godziny w milczeniu i patrzeć w ekran telefonu niż przeprowadzać konwersację na temat tego, jaka to ja jestem głupia.
-Pamiętasz o czym rozmawialiśmy na ostatniej imprezie?- zapytał, a ja zdziwiona spojrzałam na niego. Czy naprawdę musi zaczynać rozmowę na ten temat? Mógłby sobie choć na chwilę odpuścić.
-Tak, pamiętam- odpowiedziałam, odwracając od niego wzrok. Nie lubię o tym rozmawiać. Chciałabym po prostu żyć w swoim wyimaginowanym świecie, gdzie Harry kocha mnie tak samo mocno jak ja jego.
-Zamierzasz coś z tym zrobić?- dopytywał mulat bacznie mi się przyglądając.
-A ty chcesz coś zrobić?- zapytałam spoglądając na niego. Widziałam, że jest zmieszany i, że zastanawia się nad poprawną odpowiedzią, którą szybko udzielił:
-Jeśli ty zerwałabyś z Harrym, ja nie musiałbym nic w tym kierunku robić. Twój chłopak i moja dziewczyna rozwiązali by tą sytuację za mnie.
-To dlaczego ja mam skończyć mój związek z Harry’m? Jak ty zerwiesz z Frankie to ona wtedy wróci do Stylesa- odpowiedziałam, nie rozumiejąc jego słów. Obojętnie, który związek by się skończył Styles i Williams i tak w końcu by się zeszli.
-Nie znasz Franks tak dobrze jak ja. Ona nigdy nie okazuje słabości. Harry wiele razy obraził ją…
-Zasłużyła sobie na to- przerwałam mu szybko. Brązowowłosa jest osobą, która często wykłóca się o swoje. W ten sposób doprowadza do wielu kłótni. Nie tylko z Harry’m, ale także z Niallem czy nawet własną siostrą.
-Nie. Nikt nie powinien być wyzywany i obrażany przez osobę, którą kocha. Gdyby Harry powiedział ci, że jesteś kurwą i szmatą jakbyś się poczuła?- dodał, a ja zaczęłam się zastanawiać co tak naprawdę musi czuć Franks. Tyle razy Harry ją obrażał i wyzywał od najgorszych, a ona nadal darzyła go takim mocnym uczuciem.
-Kłócą się bardzo często. To chyba oznacza, że nie powinni być razem- zaproponowałam, jednak Zayn przecząco pokiwał głową i powiedział:
- To, że ludzie się czasem ze sobą nie dogadują nie oznacza, że im na sobie nie zależy. A teraz przepraszam, muszę iść przygotować się na randkę z moją dziewczyną.
Po tych słowach Zayn wstał z kanapy zostawiając mnie samą w salonie. Może Malik ma rację? Powinnam pozwolić Harry’emu być z Franky. Bo to zawsze ją kochał. Ja jestem tylko jego zabaweczką, którą wykorzystuje po to by wzbudzić zazdrość F. Nie wiem dlaczego nie są ze sobą, ale tak naprawdę mnie to w ogóle nie interesuje. Po prostu mam dość tego, że przez zwodzenie mnie, ja tracę szansę na wybicie się w balecie. Chcę w przyszłości być znaną baletnicą, która jest szanowana i rozpoznawalna. Ale gdy zawracam sobie głowę nieodwzajemnioną miłością do Harry’ego tracę szansę na jakiekolwiek wybicie się.
-Faith! Już jestem!- krzyczał mój chłopak, który wrócił już ze studia.
-W salonie!- odkrzyknęłam i po chwili zauważyłam Stylesa ubranego w granatowy T-shirt, czarne rurki i brązowe, wiązane buty. Podszedł i chciał obdarować mnie pocałunkiem. Lecz ja uniknęłam go, spoglądając w drugim kierunku.
-Co jest, F?- zapytał, a ja lekko oburzona spojrzałam na niego. W taki sposób zawsze nazywał Frankie, a do mnie nigdy w taki sposób się nie odezwał.
-Musimy porozmawiać- powiedziałam, takim głosem by uświadomić go, że ta rozmowa nie będzie należała do najprzyjemniejszych.
-O, robi się groźnie- powiedział śmiejąc się i siadając obok mnie. Chciał złapać moją dłoń, lecz ja pośpiesznie zabrałam ją.- Ej, mała co jest?- zapytał widząc, że nie jestem w najlepszym humorze. Przymknęłam powieki, chcąc uspokoić łzy, które napłynęły mi do oczu. Niestety to pogorszyło sprawę, gdyż spłynęły mi one po policzku.
-Wiem, że ją kochasz, Harry- zaczęłam.- Nie jestem głupia. Żadne z nas nie jest.
-O co ci chodzi?- zapytał, udając zdziwienie.
-Jesteś naprawdę bardzo słabym aktorem, Harry. Wiesz, że wiem kiedy kłamiesz. Wszyscy zawsze to wiemy- odpowiedziałam, przypominając sobie beznadziejny odcinek iCarly, w którym wystąpiło One Direction. Zapewne ta fabuła miała być śmieszna, ale to nie ona śmieszyła, tylko beznadziejna gra Stylesa.
-I co chcesz żebym powiedział? Że jest inaczej? Przepraszam Faith, ale to ją kocham- odpowiedział, a w moje serce został wbity nóż. Mimo, że doskonale wiedziałam jakim uczuciem darzy ją brązowowłosy to i tak usłyszenie tego zabolało mocniej niż mi się wydawało.
-Chcę po prostu wiedzieć dlaczego mnie w to wszystko wmieszałeś? Dlaczego przez cały czas mnie okłamywałeś? Wiedziałeś doskonale, że mnie to zaboli. Bo w końcu to by się wydało. Jak nie dzisiaj to jutro, jak nie jutro to za dziesięć dni.
-Nie wiem- odpowiedział po dłuższej chwili milczenia.- Po prostu jakoś chciałem odreagować.
-Co chciałeś odreagować? Żadne z nas nie wie, dlaczego tak naprawdę to robicie. Dlaczego ranicie siebie i bliskie wam osoby?- zapytałam, chcąc dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi.
-Po prostu…- zaczął, lecz zaciął się w połowie.- Ona powinna powiedzieć mi co tak naprawdę czuje, a nie ukrywać się z tym- odpowiedział, spoglądając przez okno. Boli go to, że nie usłyszał od niej tych dwóch magicznych słów.
-To jest Franky. Ona nigdy nie powie ci z mostu co czuje. Musi chwilę to potrwać. Zwłaszcza, że to było kilkanaście dni po tym jak zakończyła swój poprzedni związek- powiedziałam, przypominając sobie o rzeczach, które opowiadała mi Blanca. Często też mówi, że chciałaby aby Frankie słuchała jej i doradzała. Nie zawsze może polegać tylko na Alice, która jest jeszcze dzieckiem.
-I co chcesz teraz zrobić?- zapytał, spoglądając na mnie ze łzami w oczach. Wierzchem dłoni otarłam łzy, które spływały mi po policzkach i szeptem odpowiedziałam:
-Musimy to zakończyć. Chcę się skupić na balecie. A ty z Frankie musicie sobie wszystko wyjaśnić.
-Nie będę niszczył ich związku. Niech będzie szczęśliwa z Zaynem- powiedział, a ja ze smutkiem spojrzałam na niego.
-Niby masz osiemnaście lat, a ciągle zachowujesz się jak trzynastoletnie dziecko. Harry, ona nie jest z nim szczęśliwa. Wykorzystywała go tak samo jak ty mnie. Po prostu zrób coś romantycznego. Kup kwiaty, zabierz ją na spacer, wywieź nad morze. Masz tyle możliwości. Nic z łatwością nigdy do ciebie nie przyjdzie. Czasem trzeba się wysilić- dodałam spoglądając na Harry’ego. W oczach miał łzy. Żałuje tego co zrobił. Ale człowiek, gdy kogoś kocha i nagle zostaje odrzucony robi różne rzeczy nawet nie myśląc czy to jest dobre czy złe.
-Będzie dobrze- powiedziałam przytulając go. Także płakałam, bo jednak to właśnie w nim jestem zauroczona.
-Przepraszam- wyszeptał, a ja sięgając po swoją torbę dodałam:
-Bądźmy przyjaciółmi. Tak jak kiedyś.
Następnie, nie spoglądając już na Harry’ego opuściłam ich dom. Gdy schodziłam już z marmurowych schodów poczułam, że ktoś przez przypadek uderza mnie ramieniem.
-Przepraszam- powiedziałam pośpiesznie i zauważyłam, że napastnikiem jest Louis, który był uśmiechnięty od ucha do ucha.
-O Faith, a ty nie z Harry’m?- zapytał, a ja przecząco pokiwałam głową.
-Zakończyliśmy nasz związek i właśnie wracam do domu- dodałam, wskazując ręką na kierunek mojego domu. Tomlinson spojrzał na zegarek który miał na ręku i rzekł:
-Nigdzie mi się nie śpieszy więc mogę cię odprowadzić. Jeśli chcesz- powiedział pośpiesznie, a ja uśmiechnęłam się potakując przy tym głową. Rozmawiając na normalne tematy ruszyliśmy w stronę mojego domu, który także na szczęście znajdował się bardzo blisko. Gdy brązowowłosy opowiadał mi o tym jak Niall wygłupiał się dzisiaj w studio, ja przyglądałam się mu. Na jego twarzy widnieje wieczny uśmiech, który odejmuje mu lat. Jednak dwudniowy, lekki zarost sprawia, że nie wygląda jak szesnastoletnie dziecko, ale jak dziewiętnastoletni uczeń college'u. Niebieskie oczy, które przypominają morze sprawiają, że mam ochotę w nich utonąć. Louis jest bardzo miłą osobą, która zawsze potrafi mnie rozśmieszyć. Czasem nawet aż do łez. To właśnie on powiedział mi jako pierwszy, że między Harry’m i Frankie coś było. Gdy spytałam dlaczego mi to powiedział, on odpowiedział, że dlatego gdyż chce mnie chronić. Zawsze był dobrym przyjacielem.
-Sądzisz, że oni teraz będą razem?- zapytał wyrywając mnie przy tym z moich rozmyślań na jego temat.
-Ale kto?- spytałam, nie rozumiejąc jego pytania.
-F i Harry. Wiesz, zakończył się wasz związek i powinni spróbować. Przynajmniej to moje zdanie- dodał Louis.
-Życzę im szczęścia- odpowiedziałam chcąc zakończyć rozmowę na ten temat. Jednak Tomlinson dalej kontynuował.
- To takie dziwne. Mimo, że nie lubicie się z Frankie to ty chcesz by jej życie się ułożyło.
-To ona mnie nie lubi. Ja nic do niej nie mam. Była po prostu wściekła, że jestem z Harry’m. Mam nadzieję, że teraz zacznie mnie inaczej traktować. Czasem mam dość jej kretyńskich zaczepek- powiedziałam, a Louis przytulając mnie powiedział:
-I tak jestem z ciebie dumny. Chyba jako jedyna to znosisz.
Czułam od niego zapach dezodorantu, perfum oraz miętowej gumy do życia, którą teraz właśnie żuł.
-A jak tam na balecie?- zapytał, zmieniając przy tym temat. Niestety już mnie nie obejmował, a właśnie w tym momencie potrzebowałam tego najbardziej.
-Ostatnio coraz gorzej. Ale muszę się wziąć wreszcie do roboty. Mam dużo pracy. Bo już przecież na początku września wystawiamy „Jezioro Łabędzie”- odpowiedziałam uśmiechając się do Louisa, on zafascynowany tym co mówię rzekł:
-Mam nadzieję, że bilet w pierwszym rzędzie i wejście za kulisy mi załatwisz.
-Oczywiście. Natasza byłaby bardzo szczęśliwa. Zrobiłbyś nam przy okazji dobrą reklamę. „Louis Tomlinson w szkole baletu. Czyżby śpiewanie mu się znudziło?”. Już widzę te nagłówki w gazetach.
-Ha ha ha, bardzo śmieszne- powiedział z drwiną w głosie. Wraz z Louisem zaczęliśmy się śmiać. Zapewne trwałoby to jeszcze dłużej, gdyby nie to, że doszliśmy już do mojego domu.
-Niestety już jesteśmy- powiedziałam spoglądając na zewnątrz mojego mieszkania.
-To do usłyszenia- dodał Louis przytulając mnie. Jednak przed odejściem przelotnie pocałował mnie w policzek, prawie dotykając moich ust. Nic po tym zdarzeniu nie powiedział, tylko mnie zostawił. Jestem zdziwiona całą tą sytuacją. Czyżbym podobała się Louisowi? Jeśli tak, to zerwanie z Harry’m chyba było dobrym pomysłem.

Pod poprzednim rozdziałem ktoś chciał informacje o nas. Tutaj macie 60 faktów o Alice i Franky (z Blanką nie mamy kontaktu)

1. Frankie ma na imię Natalia i szczerze nienawidzi tego imienia.
    Alice to Dominika i też nie przepada za swoim imieniem.
    Blanca to Wiktoria, ale ona jest zadowolona z tego jak się nazywa.
2. Alice każdej nocy "rozmawia" przez telefon z Niallem, zwykle jest przy tym Frankie, która śmieje się z niej.
3. Al i F były w te wakacje blondynkami, aktualnie wróciły do swoich odcieni brązu.
4. Alice za rok planuje mieć bordowe włosy, a Frankie jasny blond.
5. Al założyła się z Frankie, że jeżeli dostanie się do wymarzonego liceum to zatańczy na samym środku centrum handlowego do piosenki wybranej przez F.
6. Frankie obejrzała film "Lol" z Miley Cyrus dokładnie 28 razy i zna KAŻDĄ kwestię na pamięć.
7. Mimo, że był sierpień Al i F wróciły z Gdańska z butami Emu w ręku. Ludzie dziwnie się na nie patrzyły.
8. W Bułgarii zamiast iść nad ranem na dyskotekę do klubu bawiły się w pokoju w fryzjera.
9. Dziewczyny widziały się z Blanką równe dwa miesiące temu. Przez cały ten czas nie spotkały się ani razu.
10. W Chorwacji Franks mieszkała obok chłopaka wyglądającego prawie identycznie jak Niall, przez co Al płakała po nocach.
11. Franks kupiła Al cztery pary kokardek do włosów, z którymi Alice się nie rozstaje.
12. Al i Franks mają identyczne złote wisiorki z wygrawerowanym napisem "love".
13. Alice i F codziennie chodzą na Stare Miasto by podziwiać "swoje" mieszkanie, w którym chciałyby zamieszkać.
14. Frankie obiecała, że kupi Al na święta Bożego Narodzenia króliczka, którego Alice chciałaby nazwać:
Niall Francais III
Frankie Elisabeth IV
Hamburger
15. Frankie nie przepada za postacią Faith.
16. Al i F spały codziennie na zmianę w swoich domach przez wakacje.
17. Alice i Frankie były w aquaparku gdzie robiły sobie śmieszne zdjęcia pod wodą i udawały syreny.
18. Wszystkie bardzo lubią Danielle i kibicują jej i Liamowi, Eleanor jest im obojętna, lecz Perrie denerwuje ich swoim zachowaniem. NH8.
19. Alice z Little Mix lubi tylko Jade.
20. Frankie zawsze śmieje się z tego, że fani Little Mix nazywają siebie Mixerami. NH8.
21. Alice i Frankie uwielbiają oglądać po nocach Ekipę z New Castle i New Jersey.
22. F i A lubią robić sobie zdjęcia gdy śpią.
23. Alice posiada własny materac w domu Frankie, na którym śpi, a gdy F nocuje u Al, to Franks śpi na jej łóżku, a ona na twardej podłodze pod kocem.
24. Frankie panicznie boi się ptaków, z czego Al się zawsze śmieje.
25. Al i F od razu po 18stych urodzinach planują zrobić sobie tatuaż.
26. Gdy Franks będzie miała 17 lat przystąpi do kursu na prawo jazdy bo chce jak najszybciej móc jeździć gdziekolwiek zapragnie.
27. Alice i Frankie chcą pojechać do:
Londyn
Irlandia (w następne wakacje Frankie tam będzie)
USA
Australia
Norwegia
28. Alice zdarza się mówić "becznie" czego Frankie nie znosi i zawsze poucza Al by nigdy więcej tak nie mówiła.
29. Frankie podmieniono ręcznik w Bułgarii i wróciła z czyimś, a Al zgubiła dwa ręczniki.
30. Przez 40min Al i F siedziały na brzegu morza ze znajomymi śmiejąc się z tego, że co chwile zatapia ich fala.
31. Frankie zawsze gdy siedzi trzyma coś pod brodą, np. butelkę czy telefon by zapobiec tworzeniu się drugiego podbródka.
32. Nikt nie rozumie żartów Alice, Frankie twierdzi, że są głupi i wcale nie śmieszne. Taka jest prawda...
33. Alice czeka na moment gdy znowu będzie mogła spać na lekcjach.
34. Al i F nie mają zamiaru tańczyć poloneza na zakończenie szkoły.
35. Al i F prowadzą od tego roku pamiętniki, którymi wymienią się na początku następnych wakacji.
36. Frankie i Al marzą, by na tegorocznym zdjęciu klasowym odwrócić się tyłem do fotografa.
37. Frankie mówi na Alice Marlenka, a ta nazywa ją Zofija.
38. Al i F mają podzielone piosenki, które ciągle śpiewają na role. Raz jedna, raz druga.
39. Frankie często powtarza słowo "świetnie", a Alice "proszę cię".
40. Al i Franks planują nagrać pożegnalny filmik na koniec tego bloga.
41. Alice w Bułgarii gdy była pijana nagrała pozdrowienia dla swoich znajomych zapewniając ich, że ani trochę nie jest pijana.
42. Frankie na koniec roku tak się upiła, że rozmawiała z krzakiem i chciała wraz z Blanką przejść przez bramę w domu Al i iść do klubu, lecz Alice szybko wybiegła z namiotu, w którym miały spać krzycząc za nimi "Chryste Panie, gdzie wy kurwa idziecie?!".
43. Frankie marzy o tym, by położyć swoją dłoń na kroczu Zayna, a Al na brzuchu Nialla.
44. Frankie zawsze ma w dupie to co Al do niej mówi i każe jej powtarzać to po kilka razy.
45. Alice nienawidzi gdy Frankie śpi po piętnaście lub więcej godzin dziennie więcej. Zawsze pisze do niej smsy by ta wstała, jednak F je ignoruje i śpi dalej. Budzi się dopiero wtedy, gdy Al zadzwoni kilka razy.
46. Alice i Frankie są płytkie, snobistyczne i rozpieszczone lecz doskonale zdają sobie z tego sprawę.
47. Al nigdy nic nie pamięta nawet po wypiciu odrobiny alkoholu i Frankie zwykle musi jej przypominać co się działo zeszłej nocy.
48. Frankie chciałaby mieć trójkę synów, a Alice córeczkę.
49. Al i F zawsze chciały być cheerlederkami.
50. Niedawno gdy Al i F były na zakupach w Gdańsku dwóch chłopaków na dworcu poprosiło je by te popilnowały ich walizek. One się zgodziły, lecz po dwóch minutach odjechały zostawiając ich bagaże bez opieki.
51. Frankie uwielbia Xaviera Dolana (który wciela się na blogu w Francaisa), a Alice Alexa Pettyfera.
52. Obie planują zrobić sobie roczną przerwę pomiędzy pójściem na studia.
53. Zawsze gdy u siebie nocują mówią, że idą już spać, a tak naprawdę zasypiają po ok trzech godzinach po rozmowie o chłopakach z one direction.
54. Al i F uwielbiają piosenkę "Wishing on a Star" w wykonaniu finalistów brytyjskiego X-factora i mogłyby słuchać ją na okrągło.
55. Alice uwielbia filmy Harrego Pottera, a Frankie nie rozumie jej fascynacji, bo przecież to tylko zwykłe filmy.
56. Frankie jest natchnieniem Alice. Al pisze najlepiej tylko gdy Frankie jest gdzieś niedaleko.
57. Gdy Alice śpi u Frankie obie przytulają się do dużych poduszek, które nazywają się Niall i Zayn.
58. Frankie gdy obie z Al były pijane chciała narysować A kutasa na czole.
59. Przez Alice w Bułgarii Frankie miała krwiaka na stopie.
60. Al i Franks mocno Was kochają <3


Oraz krótkie pytania:
1. Jak zaczęłyśmy pisać bloga.
    Rozmawiałyśmy na skypie, kiedy Alice pisała imagin i Franky dla żartu powiedziała "A może zaczniemy pisać bloga?" Na co Al powiedziała, że idzie się wykąpać. Tam sobie wszystko przemyślała i w końcu powstał nasz pierwszy blog.
2. Skąd bierzemy pomysły.
    Pomysły bierzemy po prostu ze znów lub z jakiś tam naszych fantazji i wymysłów.
3. Jakie relacje są między nami.
    Al i Franks traktują się jak siostry. A to ta młodsza, a F starsza. Zawsze spędzają czas razem, a gdy zdarza im się pokłócić to trwa to raczej krótko. W zeszłym roku Al i F przeżyły poważny kryzys w swojej przyjaźni gdzie nie utrzymywały ze sobą żadnych kontaktów przez ponad dwa miesiące. Na szczęście wszystko sobie potem wyjaśniły i teraz jest lepiej niż przed kłótnią <3 Blanka od dwóch miesięcy jest na wakacjach z rodziną i od pierwszego lipca nie widziałyśmy się z nią ani razu. Jednak jest ona im bardzo bliska i nie wyobrażają sobie bez niej życia.


http://my-mysterious-love.blogspot.com/

Z Franks wymyśliłyśmy, że możecie zadawać pod rozdziałem przeróżne pytania bohaterom (Alice, F i Blance). Będziemy na nie odpowiadać. Pytania mogą być, np. "Frankie czy kochasz Zayna?". Postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie x (kontynuujemy) 

53 komentarze:

 1. "42. Frankie na koniec roku tak się upiła, że rozmawiała z krzakiem i chciała wraz z Blanką przejść przez bramę w domu Al i iść do klubu, lecz Alice szybko wybiegła z namiotu, w którym miały spać krzycząc za nimi "Chryste Panie, gdzie wy kurwa idziecie?!".

  50. Niedawno gdy Al i F były na zakupach w Gdańsku dwóch chłopaków na dworcu poprosiło je by te popilnowały ich walizek. One się zgodziły, lecz po dwóch minutach odjechały zostawiając ich bagaże bez opieki."

  Hahaha.


  "a co Al powiedziała, że idzie się wykąpać." - każda o czym innym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zacznę od tego, że nie lubiłam Faith ale po tym rozdziale moje odczucia zmieniły się od 360 stopni.
  Powiem szczerze, że ten rozdział podobał mi się najbardziej z całego bloga. ;]
  Uuu coś wyczuwam Louis + Faith = ♥

  keep-calm-and-go-to-england.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy kojelny ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam wasz blog. Ten jest nawet lepszy od poprzedniego;) Mam nadzieje, że będziecie tworzyć jeszcze następne blogi po zakończeniu tego. A co do roździału to świetny. Jestem ciekawa jak wszystko dalej się potoczy i co wymysli Harry, żeby być z F.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To 60 faktów mnie wykończyło. Też mam taką przyjaciółkę, którą traktuję, jak siostrę.
  I tak bez urazy dla innych autorek: Najbardziej lubię rozdziały z perspektywy Alice. Nie wiem dlaczego. Są chyba po prostu bardzo dobre :)
  Kocham <3
  Niall's wife :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystkie rozdziały pisze ta sama osoba. Ale myślę, że Alice wychodzi mi najlepiej, gdyż to właśnie jest odzwierciedlenie mojej osoby - Alice :)

   Usuń
 6. Fajny rozdział. ;) Czyżby Faith czaiła się na Louisa?:D

  OdpowiedzUsuń
 7. cudowny rozdział ;3 zgadzam się z jedną z dziewczyn, co to Faith ! po tym rozdziale na prawdę wydaje się supeer ;**
  czekam na nn, pisz szybko <3
  ps. też jestem ciekawa co Harry zamierza przygotować dla F *__*

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny rozdział! :D kibicuję Louis'owi i Faith :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Zal mi was.... l. Z F. ??? No coz glupim sie rodzi i nie wyrasa....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam, że nasz pomysł ci się nie podoba, ale to nasze opowiadanie i nie wszystko idzie po twojej myśli. I może nie powinnaś obrażać nas od głupich, bo w ogóle nas nie znasz - Alice :)

   Usuń
  2. Naprawdę fajnie, że piszesz z anonimka... Spróbuj ty napisać opowiadanie i w tedy zobaczymy kto tu jest głupi. Ja uwielbiam tego bloga i sądzę, że trzeba mieć wielki talent, żeby coś takiego napisać !

   Usuń
 10. Mam nadzieję, że teraz po między Harrt'm i F wszystko będzie się dobrze układać... Jak zawsze rozdział świetny :*

  OdpowiedzUsuń
 11. 60 faktów. Ta notka dała mi ten skąpy zarys waszych osobowości i szalonej przyjaźni :) Jesteście MEGA pozytywne ;*
  A rozdział - fantastyczny. Nieco smutny, bo Faith zerwała z Harrym, ale z drugiej strony będzie miało to same korzystne skutki (przynajmniej takk mi się wydaje). No i teraz wyłania się Lou - może coś z tego będzie?
  No, jak zawsze czekam niecierpliwie na kolejny ;*

  OdpowiedzUsuń
 12. fajnie dowiedzieć się czegoś o Was ,poznać i ciut się zbliżyć a może nawet poczuć się jak w Waszym świecie.gratuluję wytrwałej przyjaźni i oby nigdy się nie skończyła ;>

  OdpowiedzUsuń
 13. Jej bardzo fajnie opisany rozdział :)
  Podoba mi się.
  Cieszę się, że Faith zerwała z Harrym, bo on teraz może próbować być z Franky i Faith może być z Louisem, który jest nią zauroczony :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Nareszcie Faith z nim zerwała . Przynajmniej może się teraz trochę zbliżyć do Louisa . :3
  Co teraz będzie z Zaynem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z Zaynem będzie wszystko w porządku. Trzeba tylko teraz czekać na to jak zareaguje na to wszystko Franky - Alice :)

   Usuń
 15. 1. Kiedy nowy rozdział?
  2. Harry jak czujesz sie po zerwaniu?
  3. Czy Alice planuje wrócić niedługo do Londynu i czy chce być dalej z Niallem
  4. Blanka czy uratujesz związek z Liamem?
  Paulina xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Dzisiaj wieczorem lub jutro
   2. Jest mi ciężko po zerwaniu, ale sądzę, że to da mi siłę, by zawalczyć o Franks - Harry Xxx
   3. Alice zacznie się nad tym zastanawiać, ale coś popsuje jej plany wyjazdu. Alice będzie starała się naprawić związek z Niallem, ale to nie tylko od niej zależy.
   4. Po rozmowie z kimś dla mnie ważnym, zrozumiem, że popełniłam największy błąd w życiu - Blanka.

   Usuń
  2. kuurde jeszcze gorzej bo nie moge doczekać sie następnego rozdziału
   Harry prosze cie postaraj sie o F wiesz że do siebie pasujecie
   Alice mam nadzieje że wyzdrowiejesz
   Niall czemu nie pojedziesz do Alice choć na jeden dzieć?
   Zayn czemu nie zerwiesz z F?
   Lou będziesz z Faith?
   Z czyjej perspektywy będzie następny rozdział?? Paulina xxxxxxx
   a tak poza tym jak przeczytałam fakty o was zrozumiałam że jesteście zajebiste i równie nienormalne jak ja najbardziej spodobał mi sie 30 bo mam tak samo :) x

   Usuń
  3. Harry w najbliższym czasie okaże się romantykiem.
   Alice stara się wyzdrowieć, ale zobaczymy czy jej się to uda.
   Niall nie chce przeszkodzić Alice w leczeniu, bo jak to ona powiedziała, on jej tylko w tym przeszkadza.
   Zayn nie musi zrywać z Franky, ponieważ ona zrobi to zapewne za niego, gdy dowie się, że Harry nie jest już z baletnicą.
   Lou podoba się Faith, ale czy on podoba się jej? Tego ona sama jeszcze nie wie.
   Następny rozdział jest z perspektywy Franky.

   Usuń
  4. Czy Franky wie już że Harry jest wolny?
   Czy Zayn i Franky zostaną przyjaciółmi?
   Faih czujesz coś do Lou?
   Niall dalej kochasz Alice?
   Blanka jak sie czujesz po zerwaniu?
   Paulina xxxx

   Usuń
  5. O tym wydarzeniu poinformuje ją Harry w najbliższym czasie.
   Zayn jest lekko zauroczony w Franky i wie, że ona kocha Harry'ego. Zapewne będzie starał się by ich przyjaźń po zerwaniu przetrwała.
   zawsze będę ją kochał- Niall
   Jest mi ciężko gdyż czuję się winna, po tym co zrobiłam. Ale ta sytuacja poniekąd mi coś uświadamia - Blanka

   Usuń
  6. Blanka uświadomiłaś ale na dobre czy na złe?
   Harry czy kochasz F tak mocno aby starać sie o nią mimo wszytsko?
   Paulina xx

   Usuń
  7. Chyba na dobre- Blanka
   Wydaje mi się, że kocham ją bardzo mocno i postaram się zrobić co w mojej mocy by ją odzyskać - Harry

   Usuń
  8. Harry skarbie trzymam kciuki
   Zayn trzymaj sie i mam nadzieje że zostaniecie przyjaciółmi
   Blanka mam nadzieje że wrócisz do Liama a ja czekam na kolejny rozdział Paulina xxxx

   Usuń
 16. świetny rozdział :D teraz jest szansa dla Franky i Harrego :) oraz Lou i Faith :D czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Super rozdział :) kiedy będzie mowa o Alice i Niallu ?? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w prawie każdym rozdziale jest wspominane o nich, ale rozdział z perspektywy Nialla pojawi się po rozdziale Franky i Blanki - Alice :)

   Usuń
 18. Świetny rozdział.. no jak zawsze ; PP
  Te fakty totalnie mnie rozwaliły x DD
  Widać że macie poczucie humoru ; ))
  I Czekam na następny ; *
  Kocham Was <3

  OdpowiedzUsuń
 19. No nareszcieee ! Teraz mam nadzieje, że wreszcie jakoś się ułoży między F i Harrym. Chociaż znając życie Franky będzie sprawiać jakieś problemy, a Hazza będzie się jej za każdym razem odgryzał. Szkoda Zayna, ale chłopak wiedział w co się pakuje. Co do faktów, to niektóre przykłady na temat Alice i Franks strasznie przypominają mnie i moją przyjaciółkę, haha ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Dobra, tego się absolutnie nie spodziewałam... Czyżby Faith i Lou...? Kurczę, ale fajnie :D Ciekawe, jak zareaguje Franky na zerwanie baletnicy z Hazzy.
  Ciekawe i śmieszne te fakty, ale dziewczyny, nie marnujcie życia na używki ;)
  Ania. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie marnujemy, tylko czasem się zabawimy:) -Franks xx

   Usuń
 21. Wowowowowwwww.... ale świetny rozdz *.* Baletnica <3
  Zapraszam do mnie ; jessica-swan.blogspot.com
  Na 11 rozdz :))

  OdpowiedzUsuń
 22. Jejku, super rozdział! Super!
  Szybko dawaj nn!!
  Zapraszam także do siebie
  i-choke-on-my-own-words.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. to rozdział będzie dziś czy jutro? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozdział pojawi się jutro, gdyż chciał spędzić ostatni dzień wakacji z przyjaciółmi, a nie przed komputerem - Alice :)

   Usuń
 24. Super!
  Ja chcę żeby ona w końcu była ze Sylesem!
  Czekam na nn<3

  OdpowiedzUsuń
 25. ile macie lat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystkie mamy skończone 15 lat - Alice :)

   Usuń
 26. Tak jak już ktoś wcześniej pisał, po tym rozdziale na prawdę polubiłam Faith. Wyszło na to, że nie jest taka wredna jaka się wydaje, a wręcz przeciwnie.

  Uwielbiam kiedy w opowiadaniu jakąś rolę odgrywa Louis dlatego cieszę się, że coś czuje do Faith i mam nadzieję, że coś z tego będzie. Kibicuję im z całego serca tak samo jak Niallowi i Alice i Blance i Liamowi i oczywiście Harremu i F ♥

  Wiece co mnie zastanawia, dlaczego wy musicie mieć taki talent ? Taki talent, że ta opowieść wydaje się prawdziwa, Na prawdę prawdziwa. Jakbyście pisali pamiętnik ,w którym opisujecie wszystkie najważniejsze wydarzenia.

  Mam pytanko : Czy Louis powie Faith, że jest nią zauroczony ? < bo po tym rozdziale można stwierdzić, że właśnie tak jest >

  Pozdrawiam Dariaa Xxx

  OdpowiedzUsuń
 27. u mnie pojawił się 34 rozdział, także zapraszam ;3
  www.paradise-with-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Haha dobre te fakty :)
  Bardzo pozytywne z was dziewczyny, tak trzymać :) Też bym chciała mieć taką oaobe blisko, jednak mieszka ona daleko. Ważne, że jest. Filmik to fajny pomysł, serio :D
  Bardzo dobry rozdział, szkoda mi Faith, czekam na dalsze wydarzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 29. o której dodacie rozdział? byłabym wdzięczna gdybyście podawały pod rozdziałem, kiedy się pojawi kolejny. ;) pozdrawiam :)) xoox

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w godzinach 20-21. postaramy się o tym pamiętać, ale zazwyczaj są też w komentarzach, gdyż wiele osób się o to pyta - Alice :)

   Usuń
 30. Hej :) Zapraszam na mojego nowego, świeżo założonego bloga :) Liczę na szczerą opinię : ) scars-future.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. a ja tylko odwierzam co 5 min.
  żeby zobaczyć czy jest nowy rozdział

  OdpowiedzUsuń
 32. 54 za to was kocham jeszcze bardziej<3

  OdpowiedzUsuń